poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Pójdę boso- ogrody Oliwskie

Jest takie miejsce w Oliwie, któremu trudno się oprzeć. Jako miłośniczka przyrody i kwiatów, pałam do niego miłością i sympatią przeogromną i nie mogę przejść obok obojętnie gdy jestem w pobliżu.. Może kiedyś część pomysłów na zagospodarowanie terenów zielonych przeniosę z tego miejsca do mojego ogródka. Milusińscy z rodzicami również mają tutaj mini raj i nie straszna im nuda. Jest to moje kolejne magiczne na literę m, pachnące różami, świeżo skoszoną trawą, szumiące wodą. Można tam spacerować godzinami i relaksować się, szczególnie wieczorową letnią porą, gdy ludzi jest już niewielu, bo ja przecież nie lubię tłumów. Gdy patrzę na zdjęcia poniżej i słucham piosenki Pójdę Boso, to po prostu dusza mi się śmieje! Czasem tak niewiele potrzeba do szczęścia. Po prostu usiądź, rozgość się i odpocznij.

I dopiero gdy zawoła Bóg
To pożegnam wszystkie te rzeczy i znów
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso
Pójdę boso

Zamkną za mną drzwi (pójdę boso)
Nie zabiorę nic (pójdę boso)
Zamkną za mną drzwi (pójdę boso)
Nie zabiorę nic


9 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia i te kolory kwiatów:) urzekające!
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia, a piosenkę uwielbiam ;))

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja siostra będąc ostatnio w Gdańsku wybrała się z córką i naszą ciocią do tych ogrodów na spacer i była zachwycona a Twoje zdjęcia teraz to potwierdzają więc jakby co to my piszemy się w Wami na spacer po tym cudownym miejscu ... co do piosenki to nasz hicior w samochodzie, rany jak my to głośno całą trójką śpiewamy :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. witaj,pięknie dziękuję za odwiedziny i komentarz.
  Robisz dobre zdjęcia i z tego co napisałaś o sobie mniemam ,że mamy dużo wspólnego.pozdrowionka
  p.s. chętnie poczytam Twoje poprzednie wpisy bo zdjęcia na pasku bocznym są zachęcające ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne kwiaty, cudne kolory, chętnie bym tam zawitała z aparatem :-). A co do piosenki: "Hymn wszystkich, którzy wzięli kredyt we franku"? Odpowiedź sama się nasuwa ;-).

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziewczyny dziękuję za miłe słowa, miejsce piękne i klimatyczne więc zdjęcia nie mogły wyjść inaczej, to dzieło natury:-) Do Maja i Zgraja- tekst o franku to kawał roku! Dobre, buhahahaha!

  OdpowiedzUsuń
 7. piękne miejsca i piękne zdjęcia Malej ;)), w Gdańsku byłam 2 razy , ale tylko na starym mieście. fajnie, że jest tam taki roślinny raj ;))
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ale slicznie jej w tych kwiatkach:)nie sposób się nie uśmiechnąć na taki cudny widok:)pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. pieknie jest u Ciebie :) Księżniczka sliczniutka :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...