niedziela, 23 października 2011

Hand made twórczości mojej czteroletniej córki

Amelcia uwielbia tworzyć, a malowanie, wycinanie i układanie towarzyszy jej niemalże każdego dnia. W przedszkolu realizuje swoją ekspansję twórczą, biorąc czynny udział we wszystkich zadaniach organizowanych przez Panie przedszkolanki. W domu natomiast albo pomaga mi w gotowaniu, pieczeniu albo tworzy coś przy pomocy ciastoliny, farb lub kredek i bloku rysunkowego  ale to wszystko już było. Wielokrotnie oglądałam zabawki, które dzieci mogą same wykonać i stworzyć swoje własne hand made. Wypatrzone przeze mnie w okazyjnej cenie trafiły więc w ręce małej właścicielki a efekty jej pracy twórczej zaprezentuję wam na zdjęciach poniżej. Powstały: drewniany domek, pomalowany farbami szybkoschnącymi i przyozdobiony załączonymi do niego aplikacjami, torebka My Little Pony, którą Ami pomalowała zmywalnymi mazakami oraz rysunki przytargane w czasie minionych dwóch tygodni z przedszkola- wszystkie dla mamy:-).

5 komentarzy:

 1. Wiadomo po kim Amelcia taka artystyczna dusza i po kim ten talent. :) Maja tez uwielbia takie plastyczno-techniczne prace z reszta Olivia nie mniej- rwie sie na widok kredki i wola wtedy- katka :) Zwykle jej rysunek wychodzi poza obszar "katki" ale cale szczescie mokre chusteczki skutecznie zmywaja esy-floresy z podlogi, drzwi czy mebli. Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Brawo Amelko jestem pod wrażeniem Twoich zdolności plastycznych!!! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję zdolnej Córci :) Mój Syn nie znosi prac plastycznych i mimo zbliżonego wieku - jest bardzo do tyły w porównaniu z Twoją Córką.
  Pozdrwaiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Miszko, praktykując takie zabawy ,córcia na pewno nie będzie miała w przyszłości, problemów z kaligrafią.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Domek uroczy i te pastelowe kolorki. I te ludziki, bardzo lubię dziecięce rysunki postaci. Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...